Stáhnout Kousky štěstí Pdf Zdarma [ePUB/MOBI]

Ostbyová Anne Christine


Kousky štěstí


Jazyk: čeština
Cena: ZDARMA

Stáhnout knihy

Informace:

Format:pdf.epub.lit.ibooks.mobi.mp3
lrf.ogg.txt.rtf.doc

Rok vydání: 2018
Vydal: Argo


Přečtěte si online:999
Získat knihu:111

Čtyři dlouholeté přítelkyně dostanou jednoho dne dopis obsahující jedinou otázku. Jejich bývalá spolužačka, nekonvenční a živá Kat, v mládí vyrazila do širého světa. Nyní ovdověla a stala se majitelkou kakaové plantáže na ostrově Fidži. Vyzývá kamarádky, aby opustily všechny své problémy i chladné Norsko a přijely za ní a společně zestárly v jejím domě. Přítelkyně, kterým je všem hodně přes šedesát, ji vezmou za slovo a dorazí. Bude skutečnost stejně krásná jako jejich představy? I v ostrovním ráji začnou vyplouvat na hladinu nevyřešené životní problémy a nepříjemná, dlouho ukrývaná tajemství. Sina, která sama vychovala syna a obětovala mu celý život, nyní nedokáže uniknout jeho neustálým žádostem o peníze. Maya, bývalá učitelka, bojuje s počínající Alzheimerovou chorobou. Lisbeth kvůli rodině a péči o svůj vzhled neposkytla téměř žádný prostor svému nadání a na pohled nudná účetní Ingrid v sobě tají neposedné děvčátko, které dosud nedostalo příležitost se projevit. O všechny se stará domorodá hospodyně Ateca, jež díky své intuitivní moudrosti ženám často rozumí lépe než ony samy.
Čokoláda a její výroba prostupuje celý příběh, má však často nahořklou příchuť. Dokážou přítelkyně znovu najít dávnou sounáležitost? A podaří se jim vyrobit „Kousky štěstí“, luxusní a zdravou čokoládu?
Román o lásce, naději a čokoládě, o víře v přátelství a nových životních šancích a o také tom, jak je důležité si zamlsat.
Půvabný, dojemný a přemýšlivý román. Pokud potřebujete připomenout, jaké jsou prosté životní radosti, stačí otevřít tuto knihu.

Ceníky:

Kousky štěstí.e-knihu (knihu) – (CZK-0.00Kr)


Kousky štěstí.audioknihy MP3 – (CZK-0.00Kr)

Kousky štěstí.pdf

Kousky štěstí.epub

Přidání mnoha zkušeností a znalostí. Zde si můžete stáhnout speciální PDF knihu pro ePub Contemporary Kousky štěstí. Na této stránce najdete knihy ve formátu PDF, Kindle, Ebook, ePub a Mobi. Samozřejmě, tento moderní dokument ke stažení Kousky štěstí PDF knihy je velmi zajímavý. Nemusíte ji kupovat, protože jsme jej bezplatně stáhli zdarma. Stáhněte si Kindle zde nebo si stáhněte aplikaci Kindle pro čtení ZDARMA

TAGS:

Online pdf Kousky štěstí =PDF EPUB=;
Zdarma Kousky štěstí -DOC MOBI-;
Download Kousky štěstí {MOBI PDF+};
*Stáhnout ebook * Kousky štěstí [FB2 pdf];
^Stáhnout^ Kousky štěstí $pdf EPUB$;
Download kniha Kousky štěstí @iBook iPad;
.Stáhnout Přečíst. Kousky štěstí PDF Česky;
Přečíst Online Kousky štěstí TXT pdf Česky;
e-kniha Download Kousky štěstí iPad TXT;
Stáhnout Online Kousky štěstí DOC KINDLE Česky;
e-kniha Download Kousky štěstí epub MOBI;
Stáhnout Online Zdarma Kousky štěstí TXT e-book pdf;
Stáhnout 978-80-257-2476 Kousky štěstí pdf Slovensky;
[Stáhnout Online Zdarma] Kousky štěstí MOBI ipad;
Kousky štěstí EPUB AppStore pdf

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *